NATURA HRADEC

Přeskočit menu

Navigace


úvod > lisovna > zpracování plastů

LISOVNA - Zpracování plastů technikou vstřikování plastu do formy

1) Vlastní výrobní program

2) Zakázková výroba

Standardně zpracovávaný materiál:

Materiál je zpracováván:

Vstřikovaná gramáž výrobku: 0,05g -450 g

Četnost výrobků při jednom stisku:

Tato veličina je daná konkrétní násobností příslušné formy a je u každého výrobku stanovena individuálně. Obecně platí, že s vyšší násobností formy se snižuje výsledná cena vyráběného výlisku. Násobnost formy se stanovuje ve vztahu požadovaného vyráběného množství výrobku, složitosti výrobku, a ceny příslušně provedené formy.

Výroba forem

1) Kompletní formy

Výrobu forem jsme schopni zajisti na klíč, včetně návrhu tvarů, grafického zpracování, výkresové dokumentace a vlastní výroby formy.

2) Vložkové mechaniky

Některé výrobky můžeme zavložkovat do našich univerzálních rámů, zákazník potom platí pouze vložkovou mechaniku, časový podíl na užívání rámu a ušetří tak cenu za výroby vlastní rámové konstukce a její mechaniky.

3) Vlastnictví forem

Forma vyrobená na zakázku je po zaplacení majetkem zadavatele zakázky. Výrobky se lisuji pouze pro majitele formy, jiné lisování připadá v úvahu pouze po dohodě a písemném souhlasu majitele formy.

4) Archivace forem a vložkových mechanik

Po nalisování výroby při delší pauze mezi výrobami si zákazník může svoji formu nebo vložkovou mechaniku odvézt a uložit. Pokud má zákazník zájem o archivaci na lisovně zůstane zařízení u naší firmy.

Garance

NATURA HRADEC, s.r.o. nese plnou zodpovědnost za případné poškození nástroje při výrobním procesu nebo archivaci, vady materiálu u nástrojů se řeší podle původu nástroje.

Repase nástrojů

Průběžná údržba a repase nástroje je v režii naší společnosti jako výrobce. Ostatní (změny ve tvarech, repase po nasmlouvané životnosti apod.) se řeší formou smluvního sjednaného harmonogramu jednotlivých prací.


vyrobil © INET-SERVIS.cz 2006 | *